Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş yap

İLAN VER

Stajyer

Hem staj yapabileceğim hem de staj sonrası çalışmaya devam edebileceğim bir yer arıyorum.

 • İşyeri Adı-Okul Adı: Gazi Üniversitesi
 • Staj Başlangıç Tarihi: 20.04.2016
 • Staj Bitiş Tarihi: 20.07.2016
 • Staj Dönemi: Yaz Dönemi (Haziran-Temmuz-Ağustos)
 • E-Mail: berkay.tosman@outlook.com
 • Staj Yapılacak İlçe: Ostim
 • Staj Yapılacak Şehir: Ankara
 • Staj Yapılacak Ülke: Türkiye
 • Posta Kodu: 42060
 • İlan Tarihi: 2 Nisan 2016 15:19
 • İlan Bitiş: Bu ilanin süresi doldu

Açıklama

Gazi Üniv. Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünde okuyorum.Son stajımı tamamlayabileceğim bir yer aynı zamanda staj sonrası mezun olacağımdan çalışmaya devam edip kendimi geliştirip çalıştığım firmaya da faydalı olabileceğim br staj yeri arıyorum. AutoCad ve MasterCam programlarını bilmekteyim. Ayrıca Solidworks ve Teknik Resim kursları almaktayım destek olarak Gazi Üniv. Beltek kurslarından.Bilgisayar destekli Çizim(CAD-1) kursundan sertifikam vardır.

Saygılarımla

 

1343 gösterim, 1 gün

  

İlan ID: 60656fda4dde261d

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

sponsorlu bağlantılar

Bir Cevap dan “Hem staj yapabileceğim hem de staj sonrası çalışmaya devam edebileceğim bir yer arıyorum.”

 1. BAYAN STAJYER BİLGİSAYAR ŞİRKETİNE
  Bizler 1991 yılından beri Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. olarak bilgisayar satış, aksesuar, çevre birimleri, TSE-HYB Teknik Servis alanında hizmet veren bilgisayar firmasıyız. 1991’ den günümüze kadar 175’ e yakın değişik meslek dallarında Stajyer öğrenci yetiştirmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda bir çok staj yeri bulamayan öğrencilere de aynı iş alanında meslektaşlarımıza Stajyer göndererek staj yeri imkanı sağlamış bulunmaktayız. Firmamızda Satış Elemanlığı Ustalık Belgesi, Bilgisayar alanında Ustalık Belgesi Ve Usta Öğretici Belgesi mevcuttur.
  Meslek Lise, Çıraklık Eğitim, Açık Lise, İş-Kur Sertifikalı Mezun, Üniversite öğrencilerinin, Milli Eğitim Bakanlığı Müfredatı doğrultusunda, zorunlu staj yeri bulması, veya okulun staj yeri bulması ve dolayısı ile staj yapma zorunluluğu bulunmaktadır. Böyle bir zorunluluğa imkan sağlayan firmamız öğrencinin staj yapacağı, Meslek alanlarında staj yapma imkanı sağlayacaktır. Meslek anlamında kendini geliştirecek, staj yaparken de meslek alanında ilerleme sağlayacak stajyer bayan alınacaktır. Erkek öğrenci kadromuz dolmuştur. Firmamıza alınacak stajyer öğrenci fazlası olduğunda, öğrencilerin staj mağduriyeti yaşamaması için, firmamıza başvurarak başka meslektaşlarımıza yönlendirerek staj imkanı sağlamaktayız. Staj süresi bittiğinde başarılı olan stajyer, firmamızda kadro boşluğu var ise kadroya alınacaktır. Başka özel şirketlere referans vererek de, iş imkanı sağlayacaktır. Önceki yetiştirdiğimiz öğrenciler, büyük şirketlere referansımızla girmiş, yüksek maaşlarla çalışmakta ve firmamızın gurur kaynağı olmuşlardır. Yukarıda bahsedilen staj için, Çıraklık Eğitim Merkezine gidenler, Açık Meslek Lisesi, Düz Lise veya Meslek Liseleri, 2 Yıllık Meslek Yüksek Okulları, 4 Yıllık üniversite, İş-Kur Eğitimi Mezunu, Mesleki Eğitim Mezunu, Halk Eğitim Mezunu, Belediye Meslek Eğitimi Kurs Mezunu, gibi öğrenciler, zorunlu staj için başvurabilirler. Öğrenciler haricinde, staj yapamamış, boş zamanını değerlendirmek, kendini geliştirmek, tecrübe kazanmak isteyen yaş sınırı zorunluluğu olmayan bayanlar da yaralanabilirler. Meslek öğrenmeye gelen tüm stajyerlerin, cep telefonu, facebook, twıtter gibi sosyal paylaşım siteleri bağımlısı olmaması gerekmektedir. Bu tip alışkanlıklar hoş karşılanmamaktadır.

  Aşağıda firmamızın staja uygun, staj yaptırabileceğimiz meslek alanlarını belirtiyoruz.

  01. Bilgisayar donanım

  02. Bilgisayar yazılım
  03. Web Tasarım
  04. Ağ bağlantıları, kablolama
  05. Sekreterlik
  06. Halkla ilişkiler
  07. Satış ve pazarlama
  08. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  09. Ön Muhasebe
  10. Grafik Tasarım
  11. Açık Meslek Lisesi
  12. Çıraklık Eğitim Merkezine Başlayacaklar..
  13. Kendini yukarıdaki her alanda veya alanın birinde geliştirmek isteyen bayan.
  Müracaatlar : 1 Adet Son Çekilmiş Vesikalık fotoğrafla birlikte, şahsen gelerek başvurabilirler. Staj hakkında ayrıntılı bilgi verilmemekte, ancak şahsen gelip başvuru formu doldurarak bilgi alınabilir. Fotoğrafsız başvuru kabul edilmemektedir. Telefonla iş hakkında bilgi verilmemektedir.
  Şahsen Görüşülecek Kişi ve Telefon : Mesut KABALCI / Şirket Müdürü (0312) 430 20 22 / (0555) 965 18 75
  Görüşme saatleri : 09:30 – 19:30
  Adres Tarifi : Kızılay göbekten Ziya Gökalp Caddesi üzerinden giderken; Mithatpaşa köprüsünün altından geçince sağdan 4. bina, Türkiye Finans ve Çağdaş Marketin tam karşısı. Kolej Semtinden gelirken Kızılay’ a doğru soldan 9. bina Çağdaş Market ve Türkiye Finans karşısı.Açık Adres : Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. Ziya Gökalp Cad. No : 28/1 06420 Kızılay/ANKARA

Bir Cevap Bırakın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.