Stajyer

Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon bölümü stajyer ilanı

Ek Bilgiler

İşyeri Adı-Okul AdıBandırma On Yedi Eylül Üniversitesi
Staj Başlangıç Tarihi20.02.2024
Staj Bitiş Tarihi10.06.2024
Staj DönemiDiğer
E-Mailİbrhllbsrn@gmail.com
Web Sitenizhttps://ihbdesign.myportfolio.com/
Staj Yapılacak İlçeKaracabey
Staj Yapılacak ŞehirBursa
Staj Yapılacak ÜlkeTürkiye
Posta Kodu16700

Ben İbrahim Halil Başaran. Bursa’nın Karacabey ilçesinde yaşayan bir Bilgisayar Destekli Tasarım Ve Animasyon öğrencisiyim. Şu anda Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi’nde eğitim alıyorum. Lise eğitimimi Mobilya ve İç Mekan Dekorasyonu alanında tamamladım.
Çocukluğumdan bu yana tasarım ve karakalem çizime olan ilgim beni bu alanda derinleşmeye yönlendirdi. Son zamanlarda Adobe ürünlerini kullanmaya başlamamla birlikte, logo tasarımları, afiş tasarımları, kurumsal kimlik tasarımları gibi alanlarda denemeler yapmaktan keyif alıyorum. Ayrıca, Blender ve Maya gibi uygulamalarla 3D modelleme konusunda kendimi geliştiriyorum; özellikle Blender’ı daha çok tercih ediyorum.
Yapay zeka dünyasını yakından takip ediyor ve işlerimde zaman kazanmak ve ilham almak için bu alanda kullanıyorum. Bu yolda ilerlerken edindiğim bilgileri ve deneyimleri sizinle paylaşmak beni heyecanlandırıyor.
Portföyümü gezerken benimle ilgili daha fazla bilgi edinmek veya birlikte çalışma fırsatları hakkında konuşmak isterseniz, lütfen bana ulaşmaktan çekinmeyin.
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim, umarım birlikte harika projelere imza atabiliriz!

Saygılarımla,
İbrahim Halil Başaran

Yorumlar