Stajyer

Backend Developer Stajyer

Ek Bilgiler

İşyeri Adı-Okul AdıSamsun Üniversitesi
Staj Başlangıç Tarihi01.07.2024
Staj Bitiş Tarihi15.09.2024
Staj DönemiYaz Dönemi (Haziran-Temmuz-Ağustos)
E-Mailakcas2067@gmail.com
Web SitenizYok
İş Yeri AdresiYok
Staj Yapılacak İlçeHerhangi bir yer
Staj Yapılacak Şehirİstanbul
Staj Yapılacak ÜlkeTürkiye
Posta KoduEsnek

Merhaba,
Ben Semih Akça, Yazılım Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Web geliştirme alanında tutkulu bir öğrenci olarak, backend ve frontend teknolojilerinde küçük çaplı projeler yapmış bir geliştiriciyim. Backend tarafında C# ve Java dillerini kullanarak çeşitli projeler geliştirdim. Bu projelerimde genellikle Mssql ve MySQL gibi veritabanlarına entegre edilmiş ve işlevsel web uygulamaları oluşturmuş bulunmaktayım.

Frontend tarafında ise React kullanarak küçük çaplı projeler geliştirdim. Bu projeler sayesinde kullanıcı dostu arayüzler oluşturmayı ve frontend teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip etmeyi öğrendim.

Web programlama konusunda kendimi sürekli geliştirmek ve güncel teknolojileri takip etmek benim öncelikli hedefimdir. Özellikle e-ticaret sitelerinin geliştirilmesi üzerine ilgiliyim ve bu alanda yeni teknolojileri kullanarak yenilikçi çözümler üretmeyi amaçlıyorum.

Stajyer olarak ekibinize katılarak hem bilgi ve deneyimlerimi artırmak hem de gerçek dünya projelerinde yer alarak kendimi daha da geliştirmek istiyorum.

Yorumlar